Sztabki niesortowane

ilość znalezionych towarów: 7
Sztabki niesortowane - złoto w najniższej cenie

Mennica Skarbowa prezentuje sztabki niesortowane – ofertę skierowaną do klientów, którzy planują kupić złoto w celach przetwórczych oraz do tych, dla których priorytetem jest niska cena za gram.

Każda ze sztabek została wybita ze złota próby 999. Przed dopuszczeniem do sprzedaży produkty zostały dokładnie sprawdzone przez ekspertów Mennicy Skarbowej – to gwarancja, że zakupiony towar ma zachowane parametry wagowe.

Sztabki niesortowane to produkty pochodzące z rynku wtórnego, również z mało znanych mennic i rafinerii - także tych nieposiadających akredytacji LBMA. Sztabki niesortowane mogą nosić znamiona użytkowania, posiadać uszkodzone opakowania CertiPack/CertiCard lub nie posiadać ich w ogóle.

Największym ich atutem nie są jednak walory estetyczne, ale wyraźnie niższa cena za gram w stosunku do produktów pochodzących z regularnych dostaw.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 130 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
2020-04-03
profesionalna obsługa
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel