Na ratunek koalom

ilość znalezionych towarów: 2

Przy zakupie złotej monety bulionowej Australijski Kangur 1 oz, wspierasz ratowanie koali. Od każdej monety, Mennica Skarbowa przeznaczy 50 zł na pomoc ginącej populacji. Akcja trwa w dniach 14 - 31 stycznia br. W tym czasie monety wyłączone są z dodatkowych  promocji.

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel