Rok Wołu 2021

ilość znalezionych towarów: 2

Rok Wołu 2021 to druga odsłona niezwykłej serii Lunar III od The Perth Mint. Tematem przewodnim Księżycowej kolekcji jest chiński horoskop. Prezentowane towary są wykonane z najwyższej próby złota i srebra. Monety z serii Lunar III to doskonały sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego dla osób ceniących sobie wysoką jakość i precyzję wykonania towarów. Złote i srebrne monety Rok Wołu zachwycają również kolekcjonerów i pasjonatów kultury Dalekiego Wschodu.

Rok Wołu przypada w latach: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021. Osoby urodzone w Roku Wołu uważa się za bardzo silne osobowości, twardo stąpające po ziemi. Mawia się o nich, że to pragmatycy, którzy z natury są przystosowani do ciężkiej pracy. Do znanych osób urodzonych w Roku Wołu zaliczyć można m.in.: Napoleona Bonaparte, Vincenta van Gogha, Walta Disneya, Margaret Thatcher.

Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-03
Bardzo miła i profesjonalna obsługa krótko mówiąc na 5
2020-03-04
Jestem bardzo zadowolona.
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel