Blog

Prognozy cen złota JP Morgan i Goldman Sachs

Prognozy cen złota JP Morgan i Goldman Sachs

Goldman Sachs przewiduje, że w ciągu 6 miesięcy złoto osiągnie poziom 1730 USD za uncję, a w ciągu roku cena sięgnie 1900 USD. Już w ciągu kilku dni od ogłoszenia prognozy cena złota wyniosła 1800 USD za uncję!

 


Ostatnia pewna inwestycja


Rekordowe ceny złota - ponad 1600 USD za uncję!

Rekordowe ceny złota - ponad 1600 USD za uncję!

W związku z narastającym kryzysem zadłużenia w Europie, ceny złota osiągają kolejne, rekordowe poziomy. 18 lipca londyńska giełda metali szlachetnych zanotowała niespotykaną dotąd cenę - powyżej 1600 dolarów za uncję. Srebro również osiąga coraz wyższe ceny - powyżej 40 dolarów za uncję, czyli najlepszy wynik od ponad dwóch miesięcy.


Złoto może sięgnąć 5000 USD za uncję!

Złoto może sięgnąć 5000 USD za uncję!

Wyczerpujący raport przygotowany przez Standard Chartered przewiduje, że ceny złota wzrosną niemal trzykrotnie, do poziomu 5000 USD za uncję. Ma to nastąpić nie tylko w związku z galopującym popytem, ale przede wszystkim z brakiem surowców.

 


Prognoza Superfund – złoto w górę nawet o 100% w 2014 roku

Prognoza Superfund – złoto w górę nawet o 100% w 2014 roku

Aaron Smith z Superfund przewiduje, że do 2014 roku ceny złota powinny wzrosnąć od 50 do nawet 100%. Prognoza zakłada także wzrost cen srebra do poziomu 100 USD za uncję.

 


Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 90 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel