Blog

Dokąd zmierzają ceny złota?

 

Od czasu obniżenia ratingu USA ceny złota utrzymują się powyżej 1700USD za uncję. Nieustający wzrost cen kruszcu od miesięcy powodują te same, coraz bardziej nasilające się zjawiska. Jeśli w gospodarce nic się nie zmieni - gdzie znajduje się granica?

 


Przeczytaj więcej

1780 USD za uncję złota!

1780 USD za uncję złota!

Po obniżeniu ratingu USA przez agencję Standard & Poor's ceny złota pobiły kolejny rekord zbliżając się do granicy 1800 USD za uncję. 


Złoty blask chińskiej inflacji

Złoty blask chińskiej inflacji

W tym roku rynki towarowe były osłabione ze względu na wzrost inflacji w Chinach. Narastały obawy, że chińskie działania w celu schłodzenia gospodarki spowodują zmniejszenie popytu na podstawowe materiały, takie jak miedź, rudy żelaza i cynku. Jednak jeden towar korzysta na chińskiej inflacji - złoto.


Prognozy cen złota JP Morgan i Goldman Sachs

Prognozy cen złota JP Morgan i Goldman Sachs

Goldman Sachs przewiduje, że w ciągu 6 miesięcy złoto osiągnie poziom 1730 USD za uncję, a w ciągu roku cena sięgnie 1900 USD. Już w ciągu kilku dni od ogłoszenia prognozy cena złota wyniosła 1800 USD za uncję!

 


Zaufane Opinie IdoSell
4.62 / 5.00 82 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-03
Bardzo miła i profesjonalna obsługa krótko mówiąc na 5
2020-04-14
Transakcja bez żadnych problemów. Całkiem szybki czas realizacji jak na obecną sytuację :)
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel