Blog

Dlaczego warto inwestować w złoto? >

W czasach kryzysu, złoto jest bardziej popularne niż kiedykolwiek. Znajduje to odzwierciedlenie we wzroście wartości nabywczej i wysokich obrotach na rynkach złota. Kto zainwestował w złoto dziesięć lat temu, może dziś liczyć na ponad 300% zysku.


Przeczytaj więcej

Najnowsza prognoza WGC - złoto nadal w górę

Najnowsza prognoza WGC - złoto nadal w górę

Intensywny początek roku na rynku złota został jeszcze wzmocniony w drugim kwartale 2011, kiedy globalny popyt osiągnął poziom 919,8 ton. Najbardziej wyróżniały się Indie i Chiny, które łącznie dokonały aż 52% światowych inwestycji.


Dokąd zmierzają ceny złota?

 

Od czasu obniżenia ratingu USA ceny złota utrzymują się powyżej 1700USD za uncję. Nieustający wzrost cen kruszcu od miesięcy powodują te same, coraz bardziej nasilające się zjawiska. Jeśli w gospodarce nic się nie zmieni - gdzie znajduje się granica?

 


Przeczytaj więcej

1780 USD za uncję złota!

1780 USD za uncję złota!

Po obniżeniu ratingu USA przez agencję Standard & Poor's ceny złota pobiły kolejny rekord zbliżając się do granicy 1800 USD za uncję. 


Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel