ZAWSZE WZWYŻ: NOWY ODDZIAŁ MENNICY SKARBOWEJ W KIELCACH!

2020-10-12
ZAWSZE WZWYŻ: NOWY ODDZIAŁ MENNICY SKARBOWEJ W KIELCACH!

Z radością donosimy, że 12 października br. Mennica Skarbowa rozpoczęła swoją działalność na terenie województwa świętokrzyskiego. Kolejny, już trzynasty oddział Spółki został otworzony w Kielcach .

Mottem każdej firmy, która stawia na rozwój powinna być łacińska maksyma Semper in Altum (Zawsze wzwyż). Tak właśnie jest w przypadku Mennicy Skarbowej, która pomimo niekwestionowanej pozycji lidera rynku metali szlachetnych, cały czas pragnie się rozwijać. Robi to poprzez intensyfikowanie swoich działań zarówno na polu sprzedaży bezpośredniej, ale również silnie zaznaczając swoją pozycję na rynku e-commerce. Kolejnym wyzwaniem, jakie Spółka postawiła na swojej drodze, było zawitanie do następnego województwa na mapie kraju.

CZAS NA ŚWIĘTOKRZYSKIE

Oddział w Kielcach to już trzynasty punkt na mapie Polski, który jest częścią Mennicy Skarbowej. Można w nim skonsultować się z doradcą, który nie tylko służy fachową poradą, ale również spersonalizuje plan inwestycyjny do naszych potrzeb. Od dzisiaj w Kielcach sprzedaż i skup metali inwestycyjnych będzie bardziej na wyciągnięcie ręki.

Mennica Skarbowa to spółka akcyjna działająca na rynku od 2011 roku. To niekwestionowany lider rynku złota w Polsce. Oferuje szereg towarów dostępnych w dostawie 24h lub do 15 dni roboczych. Spółka to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony dla naszych oszczędności. Dzisiaj z dumą otwiera się na nowych Klientów – mieszkańców Kielc i okolic.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-27
Szybka profesjonalna obsługa.Ocena5.
2020-02-20
zadowolony
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel