Sierpień miesiącem wybicia cen złota 02.09.2012

2012-09-02

W sierpniu nastąpiło długo oczekiwane wybicie cen złota z trwającej kilka miesięcy konsolidacji. I zgodnie z oczekiwaniami większości analityków było to wybicie w górę. Co ciekawe ten fakt, a nawet moment, że nastąpi to w sierpniu przewidzieli analitycy Erste Group. Co ciekawe prognozują oni również, że ceny złota w ciągu najbliższych 12 miesięcy przekroczą 2000 USD/uncję, czyli przy obecnym kursie złotego 6500 zł/uncję, czyli ponad 209 zł/g. Trzymamy kciuki, aby tak rzeczywiście się stało. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 131 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-18
Jak zwylke profesjonalnie i na czas.
2020-04-14
Transakcja bez żadnych problemów. Całkiem szybki czas realizacji jak na obecną sytuację :)
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel