Prezent, który procentuje

Metale szlachetne - Pomysł na prezent, który procentuje


Metale szlachetne to ciekawa inspiracja na prezent ofiarowany na wyjątkowe okazje. 


Dlaczego warto ofiarować najbliższym w prezencie fizyczne złoto - średnia roczna stopa zwrotu z ostatnich 10 lat wyniosła aż 23% rocznie. Jest to więc prezent, który dodatkowo zaprocentuje w przyszłości.


Pierwsza Komunia Święta, chrzest, ślub, urodziny - to okoliczności, które sprzyjają ofiarowaniu prezentu wyjątkowego. W Mennicy Skarbowej dostępne są dla Państwa produkty z najbardziej renomowanych mennic na świecie. Złote sztabki w opakowaniach ochronnych, z wybitym numerem seryjnym dostępne są już od ok. 190 zł. Szeroki wybór gramatury umożliwi dobranie odpowiedniego produktu. Natomiast złote monety to produkty, które poza swoim inwestycyjnym przeznaczeniem, posiadają bardzo atrakcyjny wygląd.

W ofercie znajdą Państwo również srebrne monety i sztabki.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 130 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-20
zadowolony
2020-03-03
Bardzo miła i profesjonalna obsługa krótko mówiąc na 5
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel