Podsumowanie maja 2013

2013-06-05

Do połowy maja ceny metali szlachetnych kontynuowały zapoczątkowaną w kwietniu przecenę. Jednakże w drugiej połowie miesiąca nastąpiło uspokojenie i ceny zaczęły się konsolidować. Wyjątkiem był pallad, którego kurs przez cały maj stabilnie wzrastał.

Cena złota od początku miesiąca do 29 maja zmniejszyła się z poziomu 1476 USD za uncję do 1393 USD za uncję, co odpowiada spadkowi o aż 5,7%. W międzyczasie osiągnęła ona minimum na poziomie 1338 USD za uncję, o 17 USD powyżej kwietniowego dołka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.62 / 5.00 134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-20
zadowolony
2020-04-02
Bardzo dobry , a przede wszystkim miły i rzeczowy kontakt Szybko wykonana usługa , pomimo trudnościami związanymi z koronawirusem Dziękuję bardzo
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel