Odkrywamy sekrety Mennicy Skarbowej - spotkanie odkrywców

2017-03-10
Metale szlachetne i diamenty zawsze budziły pożądanie. Ich obecność była owiana wieloma tajemnicami. Za murami podziemnych skarbców „Domu pod Orłami” dzieją się niesłychane rzeczy.

Bardzo długo musieliśmy namawiać go aby zgodził się uchylić nam rąbka tajemnicy, Jacek Jakubiuk ekspert od metali szlachetnych i diamentów, finansista i przedsiębiorca obecnie Dyrektor ds. rozwoju biznesu Mennicy Skarbowej S. A. zdradzi nam sekrety, które tak długo ukrywano.
Na elitarnym spotkaniu w Cocktail Culture, będzie można nie tylko usłyszeć cicho szeptane sekrety, ale również zobaczyć, a nawet i dotknąć kilka sztabek i monet wyniesionych ukradkiem ze skarbca.

Dodatkowo będzie pokaz jak sprawdzać autentyczność złota domowymi sposobami oraz jak określać jego próbę za pomocą jakże starej ale skutecznej metody, przy użyciu kwasów na kamieniu probierczym.

To i wiele innych, fascynujących atrakcji czeka Was na tym wyjątkowym spotkaniu. Nie możesz go przegapić tym bardziej, że na koniec spotkania będzie wylosowana NAGRODA, KTÓRA BĘDZIE ZAWIERAŁA W SOBIE 22 KARATOWE ZŁOTO.

16 marca 2017
20:00

Cocktail Culture - ul. Rynek 16/6, 35-064 Rzeszów
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pod nr. tel. 519584462

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 130 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
2020-04-02
Bardzo dobry , a przede wszystkim miły i rzeczowy kontakt Szybko wykonana usługa , pomimo trudnościami związanymi z koronawirusem Dziękuję bardzo
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel