Sprawdź aktualne kursy cen:

O firmie

 


Biuro w Warszawie - Dom Pod Orłami ul. Jasna 1

Mennica Skarbowa S.A. to jeden z największych sprzedawców złota inwestycyjnego oraz innych metali szlachetnych w Polsce.

 

Mennica Skarbowa to połączenie tradycji oraz wieloletniej wiedzy na temat rynku metali szlachetnych, numizmatycznej pasji oraz doświadczenia na polu doradztwa inwestycyjnego. Szeroka oferta produktowa oraz fachowe doradztwo w zakresie inwestycji to nasze niezmienne atuty. Doświadczenie naszych doradców zostało docenione przez naszych Klientów, którzy od długiego czasu obdarzają nas swoim zaufaniem, otrzymując wysoki standard obsługi oraz produkty najwyższej jakości. 

 

 

 

 

Od maja 2012 r. spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku NewConnect. Sprawia to, że jest spółką publiczną prowadzącą swoją działalność w sposób przejrzysty i transparentny zgodnie z wytycznymi Giełdy Papierów Wartościowych (GPW), a także Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

 

Mennica Skarbowa otrzymała następujące wyróżnienia:

 

 

Rekin Biznesu 2013 od Miesięcznika Kapitałowego. 

 

Rekin biznesu 2013 - Mennica Skarbowa

 

e-Gazele Biznesu 2014 od Pulsu Biznesu.

 


 

e-Gazele Biznesu 2016 od Pulsu Biznesu.

 

 

Gazele Biznesu 2016 od Pulsu Biznesu.

 

 

Działalność firmy regulowana jest prawem dewizowym. Spółka została wpisana w 2011 r. przez Narodowy Bank Polski do rejestru działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej o numerze 9571/2011. 

 

Mennica Skarbowa S.A nieprzerwanie od września 2011 roku posiada status Rzetelnej Firmy, który potwierdza wysoką wiarygodność oraz rzetelność Spółki. Od 2014 roku Mennica Skarbowa S.A. jest członkiem ogólnopolskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP), a od roku 2015 należy również do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych (SEG).

 

Spółka notowana na NewConnect Rzetelna firma

8 Międzynarodowa targi numizmatów, złota i sztuki jubilerskiej EXPO 2012

 

Mennica Skarbowa S.A. współpracuje z ponad 2000 doradców z całej Polski, którzy w swojej ofercie posiadają wybrane produkty dostępne w Mennicy Skarbowej. Wśród partnerów Grupy Mennice Krajowe S.A. znajdują się takie firmy jak: Gold Finance, Personal Finance, AWD Finanse, Money Expert, Doradcy24 czy Noble Finance Service. Nasi partnerzy korzystają z wiedzy i doświadczenia Grupy Mennice Krajowe S.A., którymi również dzielimy się w oddziałach sklepu Mennicy Skarbowej w Warszawie, jak i poprzez naszą infolinię.

 

W ofercie Mennicy Skarbowej znajdują się sztabki złota i innych metali szlachetnych oraz monety bulionowe z renomowanych mennic z całego świata. Są to m.in.

 

 Mennica Skarbowa S.A. jest oficjalnym dystrybutorem produktów Perth Mint

 

Produkty pochodzące z powyższych mennic są znane i cenione na całym świecie. Ich rozpoznawalność gwarantuje więc, że dokonany zakup będzie łatwy do spieniężenia w przyszłości. Produkty te umożliwiają szybkie zbycie ich w korzystnej cenie nie tylko w Polsce, ale w każdym miejscu na świecie.

 

 

Kamienie szlachetne dostępne w Mennicy Skarbowej to kamienie posiadające certyfikację tylko największych i najbardziej cenionych na świecie instytucji certyfikujących, tj.:

 

  • GIA - Gemological Institute of America
  • IGI - International Gemological Institute
  • HRD - Hoge Raad Voor Diamant / High diamond council

 

 

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów współpracujemy z jednym z największych producentów sejfów najwyższej kasy – firmą Stalpol. Dzięki temu w naszej ofercie proponujemy rozwiązania sejfowe, które pomogą zadbać o bezpieczny sen naszych klientów.

 

  • googleplus1
  • twitter
 
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel