Mennica Skarbowa laureatem e-Gazeli Biznesu 2018

2018-11-30
światowe rezerwy banki centralne

Już po raz piąty z rzędu Mennica Skarbowa została laureatem prestiżowego rankingu e-Gazele Biznesu. Cieszymy się, że nasza pozycja na polskim rynku e-commerce stale się umacnia. To kolejny dowód, że z każdym rokiem coraz więcej osób stawia na alternatywne formy inwestycji.

W ostatnich latach rynek e-handlu w Polsce rozwijał się w rekordowo szybkim tempie. Liczba małych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą intensywną działalność w sieci, wciąż rośnie. Jest już pewne, że wszyscy sceptycy, którzy krytykowali na przykład rzekomą nieopłacalność dostaw kurierskich - zdecydowanie nie mieli racji. Coraz nowocześniejsze rozwiązania zapewniają Klientom nie tylko niezastąpioną wygodę i szybkość zakupów, ale także pełne bezpieczeństwo.

Ranking e-Gazele Biznesu stanowi najbardziej rzetelny zapis rozwoju rynku e-commerce w Polsce – ze wszystkimi jego cechami szczególnymi oraz kierunkami rozwoju. Zestawienie przygotowują wspólnie redakcja “Pulsu Biznesu” oraz eksperci z firmy ARC Rynek i Opinia, która specjalizuje się w badaniach rynku. Mennica Skarbowa pojawia się w nim od samego początku, czyli od 2014 roku. Ponieważ Mennica Skarbowa reprezentuje dopiero umacniający się sektor metali szlachetnych, stała obecność Spółki w rankingu jest najlepszym dowodem, że nasze zaangażowanie w budowę zaufania wśród Klientów przynosi wymierne efekty.

Jednocześnie podkreślamy, że skupiamy się nie tylko na działalności w sieci. W planach mamy dalszą rozbudowę listy oddziałów. Już teraz jesteśmy obecni w aż 12 największych miastach. Wierzymy, że bezpośredni kontakt z profesjonalnymi doradcami oraz możliwość bezpłatnego odbioru osobistego są ważnym zapleczem naszego sukcesu w internecie. Połączenie tradycyjnych form sprzedaży z nowoczesnym sklepem internetowym to nasz fundament oraz sprawdzony sposób na zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.59 / 5.00 152 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
2020-04-03
profesionalna obsługa
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel