MENNICA SKARBOWA CZŁONKIEM PROGRAMU BULLION DNA

2018-01-19
mennica skarbowa, złoto, złote monety

Z przyjemnością informujemy, że Mennica Skarbowa została członkiem programu Bullion DNA. Tym samym spółka weszła do wąskiego grona dealerów wykorzystujących najnowocześniejszą technologię Bullion DNA, która umożliwia szybkie potwierdzenie autentyczności monet Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej (Royal Canadian Mint).

Kanadyjski Liść Klonowy słynie nie tylko z najwyższej czystości kruszcu (9999), ale także najbardziej zaawansowanych zabezpieczeń. Oryginalność każdej monety gwarantują: nowoczesne grawerowanie, znakowanie laserowe, promieniste linie na powierzchni lustra oraz nowość – technologia Bullion DNA (Digital Non-destructive Activation).

Bullion DNA to ekskluzywny program dla oficjalnych dealerów Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej. Jako jego członek spółka uzyskała dostęp do urządzeń Bullion DNA Reader, które weryfikują autentyczność monet w czasie rzeczywistym. Technologia Bullion DNA pozwala na dokładne sprawdzenie zabezpieczeń kanadyjskich numizmatów – złotych z emisji od 2014 roku oraz srebrnych z emisji od 2015 roku. Dzięki temu klienci mogą natychmiast otrzymać 100-procentowe potwierdzenie oryginalności produktu.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.59 / 5.00 152 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-18
Jak zwylke profesjonalnie i na czas.
2020-02-20
zadowolony
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel