Kupuj 3% taniej w MennicySkarbowej dzięki kontu AliorSync.

Dzięki wyjątkowej ofercie AliorSync możesz dokonywać zakupów w naszym sklepie internetowym i płacić za nie 3% mniej.


Jak to działa?

1. Po pierwsze, żeby skorzystać z tej propozycji musisz posiadać konto w AliorSync, banku internetowym nowej generacji uruchomionym przez Alior Bank. Jeśli jeszcze go nie masz to w ciągu kilku minut możesz je założyć korzystając z formularza otwierania konta on line.


2. Dokonaj wyboru interesujących Cię produktów w naszym sklepie internetowym, a następnie złóż zamówienie.

3. Przy wyborze sposobu zapłaty wybierz Dotpay, a następnie dokonaj płatności wybierając opcję w Dotpay: "Płacę z Alior Sync". Płatności Dotpay w Mennicy Skarbowej są obłożone opłatą 2% od wartości zakupu (Koszty dostaw i płatności), jednakże Alior Sync zwróci Ci 5% wartości dokonanych zakupów.

 

 
Zatem oszczędzasz w ten sposób aż 3%!

 

 
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z aktualnymi informacjami i warunkami dotyczącymi oferty, które obowiązują w banku Alior Sync.
Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-04
Jestem bardzo zadowolona.
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel