DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI RĘKI

2017-06-29
DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI NADGARSTKA

Bransoletka to nie tylko ozdoba. Może ona sprawić, że ręka będzie wydawała się delikatniejsza lub masywniejsza niż w rzeczywistości. Tak jak kształt naszyjnika i kształt kolczyków powinien kontrastować z linią żuchwy, tak grubość bransoletki powinna kontrastować z grubością ręki.

ZBYT SZCZUPŁE NADGARSTKI I CHUDE RĘCE

Jeżeli Twoje ręce są zbyt chude, możesz je optycznie pogrubić zakrywając nadgarstki. Najlepszy efekt uzyskasz zasłaniając jednocześnie oba nadgarstki.


DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI NADGARSTKA

Twoje ręce będą prezentować się korzystniej w szerokich bransoletkach, gdyż zasłonią one większą część nadgarstków. Podobny efekt da założenie kilku węższych bransoletek.


DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI NADGARSTKA

Bransoletki powinny być szerokie, ale nie mogą być masywne. Jeżeli masz chude ręce, grube i ciężkie bransoletki wyglądałyby przy nich zbyt przytłaczająco.

Jeżeli decydujesz się tylko na jedną bransoletkę, wybierz węższą i delikatną. Szeroka bransoletka sprawi, że ręka z bransoletką będzie wydawać się grubsza niż ręka bez bransoletki.


DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI NADGARSTKA

SZEROKIE NADGARSTKI I PULCHNE RĘCE

Jeżeli chcesz, żeby Twoje ręce wydawały się szczuplejsze, niż są w rzeczywistości, nigdy nie zakrywaj obu nadgarstków. Zasłonięcie obu nadgarstków sprawi, że ręce będą wydawać się grubsze niż są naprawdę.

DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI NADGARSTKA

Wybieraj wąskie, subtelne bransoletki, które sprawią, że ręka będzie wydawać się delikatniejsza i szczuplejsza.

DOPASOWANIE SZEROKOŚCI BRANSOLETKI DO GRUBOŚCI NADGARSTKA

SZCZUPŁE NADGARSTKI I RĘCE

Jeżeli masz szczupłe nadgarstki i ręce, możesz nosić zarówno wąskie, delikatne bransoletki. jak i szerokie, masywne. Możesz też zasłonić oba nadgarstki. Zakrycie obu nadgarstków sprawi, że ręce wydadzą się nieznacznie grubsze niż są w rzeczywistości, ale w Twoim przypadku nie będzie to miało znaczenia.

Zapraszam również na mój blog www.wczerni.pl, gdzie wyjaśniam zasady doboru ubrań do typu sylwetki.

Agnieszka Sajdak-Nowicka
www.wczerni.pl
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-27
Szybka profesjonalna obsługa.Ocena5.
2020-03-04
Jestem bardzo zadowolona.
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel