Bezpłatne doradztwo inwestycyjne w Twoim mieście!

Specjalnie dla naszych klientów ze wschodnich obszarów Polski uruchomiliśmy usługę doradcy mobilnego.

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą w swoim portfelu inwestycyjnym, zakupem złota, srebra lub diamentów, a nie masz czasu, aby udać się do najbliższego oddziału Mennicy Skarbowej - to rozwiązanie jest dla Ciebie idealne!

Nasz doradca dojedzie do Ciebie i przeprowadzi spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu.

 

 

Dlaczego warto?

  • Pełna kontrola nad inwestycjami/zakupami - samodzielnie podejmujesz decyzję, w jakim zakresie skorzystać z otrzymywanych rekomendacji. Spotkanie nie zobowiązuje do zakupu!

  • Oszczędność czasu i pieniędzy - nie musisz tracić czasu na dojazd do oddziału Mennicy Skarbowej. Nasz doradca przyjedzie do Twojego miasta!

  • Wiedza - nie musisz spędzać długich godzin na analizach kursów metali szlachetnych oraz tysięcy rynkowych informacji. Dostajesz informacje na temat rynku, na którym możesz realnie ZAROBIĆ!

  • Usługa doradztwa jest bezpłatna.

 

Umów się już dziś!

 

Tel: +48 669 900 320

 

e-mail: doradztwo@mennicaskarbowa.pl

 

*Oferta przeznaczona jest dla klientów z województwa lubelskiego, podlaskiego i podkarpackiego.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel