Blog

Informujemy, że dnia 22.05.2015 (piątek) oddziały w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu będą czynne do godziny 15, a w Krakowie do godziny 14.

 

Za utrudnienia przepraszamy.


Przeczytaj więcej

Oddział Mennicy Skarbowej we Wrocławiu dnia 20.05.2015 będzie nieczynny

Szanowni Klienci,

 

informujemy, że dnia 20.05.2015 oddział Mennicy Skarbowej we Wrocławiu będzie nieczynny. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do składania zamówień w Naszym sklepie.

 

Zespół Mennicy Skarbowej


Przeczytaj więcej

Dnia 15.05.2015r. biuro Mennicy Skarbowej w Krakowie będzie nieczynne.

Szanowni Klienci,

 

informujemy, że dnia 15.05.2015 biuro w Krakowie przy Placu Jana Matejki 12 będzie nieczynne.

 

Za utrudnienia przepraszamy.


Przeczytaj więcej

Płać przez platformę Sofort Banking za darmo

Mamy przyjemnośc poinformować wszystkich klientów, że od teraz płatności poprzez Sofort Banking są całkowicie bezpłatne (bez dodatkowych prowizji od przelewu). Przeczytaj więcej

Zmiany godzin pracy oddziałów Mennicy Skarbowej 03.04.2015

Szanowni Klienci,

 

Informujemy, że w dniu 3 kwietnia 2015 wszystkie oddziały Mennicy Skarbowej będą otwarte do godziny 15:00.

 

Przepraszamy za utrudnienia.


Przeczytaj więcej
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel