Blog

Podsumowanie listopada

Po umiarkowanych wzrostach cen metali szlachetnych w październiku, listopad przywitał nas gwałtowną przeceną. Kursy wszystkich metali zbliżyły się do czerwcowych minimów i najprawdopodobniej w  grudniu okaże się, czy zostaną one obronione. Jeśli tak się nie stanie to może nas czekać jeszcze głębsza przecena, w przypadku złota nawet do poziomu 1000 USD za uncję.


Przeczytaj więcej

Książka "Zadbaj o swoją finansową przyszłość"

Inwestowanie w złoto czy srebro to nie tylko rosnący zysk, ale sprawa znacznie bardziej poważna. Wiąże się to z ochronę majątku w niepewnych czasach, w jakich żyjemy, i zapewnieniem swoim bliskim dobrobytu.


Przeczytaj więcej

Prognozy cen złota

Deutsche Bank, który przez długi czas był bardzo pozytywnie nastawiony do złota, obniżył swoją prognozę na 2013 rok o 6% do poziomu 1533 USD za uncję.


Przeczytaj więcej

Podsumowanie maja 2013

Do połowy maja ceny metali szlachetnych kontynuowały zapoczątkowaną w kwietniu przecenę. Jednakże w drugiej połowie miesiąca nastąpiło uspokojenie i ceny zaczęły się konsolidować. Wyjątkiem był pallad, którego kurs przez cały maj stabilnie wzrastał.


Przeczytaj więcej

Czy pękła bańka na złocie?

W ostatnim tygodniu można było usłyszeć opinie kilku ekonomistów twierdzące, że złoto jest przewartościowaną bańką spekulacyjną, której pękanie właśnie obserwujemy. Jednakże tego typu tezy są dla mnie dużym zaskoczeniem, szczególnie, że z bliska mam możliwość obserwować to co się dzieje na rynku.


Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
2020-04-03
profesionalna obsługa
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel