Blog

Spadki - idealny moment na inwestowanie

Spadki - idealny moment na inwestowanie

W oczekiwaniu na decyzję Banku Rezerw Federalnych, po raz pierwszy od kilku tygodni złoto zanotowało na giełdach 3,5% spadek. Jednocześnie rynek chwilowo uspokoiły dobre wyniki amerykańskiej gospodarki. Właśnie w takich momentach należy inwestować w złoto.


Złoto szybuje ku nowym rekordom – 1900 USD za uncję!

Złoto szybuje ku nowym rekordom – 1900 USD za uncję!

W miniony poniedziałek ceny złota wzrosły o ponad 1%, po raz trzeci z rzędu bijąc rekord wszech czasów. Ten kolejny już skok to wynik obaw inwestorów chroniących się przed następną fazą recesji w USA i rosnącym kryzysem zadłużenia w strefie Euro.


Dlaczego warto inwestować w złoto? >

W czasach kryzysu, złoto jest bardziej popularne niż kiedykolwiek. Znajduje to odzwierciedlenie we wzroście wartości nabywczej i wysokich obrotach na rynkach złota. Kto zainwestował w złoto dziesięć lat temu, może dziś liczyć na ponad 300% zysku.


Przeczytaj więcej

Najnowsza prognoza WGC - złoto nadal w górę

Najnowsza prognoza WGC - złoto nadal w górę

Intensywny początek roku na rynku złota został jeszcze wzmocniony w drugim kwartale 2011, kiedy globalny popyt osiągnął poziom 919,8 ton. Najbardziej wyróżniały się Indie i Chiny, które łącznie dokonały aż 52% światowych inwestycji.


12
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 129 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-18
Jak zwylke profesjonalnie i na czas.
2020-04-02
Bardzo dobry , a przede wszystkim miły i rzeczowy kontakt Szybko wykonana usługa , pomimo trudnościami związanymi z koronawirusem Dziękuję bardzo
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel